Meist

2013 - ja edasi...

Partner brändi kasvatamiseks.

Gemer Grupp on Eesti strateegiline kosmeetikatoodete jae- ja hulgimüügiettevõte, mis tegutseb Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Teeme koostööd kirglike brändiomanikega, et kasvatada nende brändi väärtust. Gemer pakub teadmisi müügi tugevdamiseks, brändikapitali loomiseks ja turustamise laiendamiseks.

Pakume kvaliteetseid, professionaalseid ja tunnustatud globaalseid kaubamärke ning oleme võitnud arvukalt iluauhindu suurimatelt meediaväljaannetelt ja iluprofessionaalidelt. Meie tootevalikus leidub nii näo- kui kehahooldustooteid, professionaalseid juuksehooldustooteid, toidulisandeid, jumestus- ja hambavalgendustooteid.

Pakume koolitusi kõigile oma edasimüüjatele ning vastutame brändi kõrgetasemelise turustamise, tooteesitluste, turunduse ja müügi eest kasutades kõikvõimalikke turunduskanaleid.

Kui olete huvitatud meie toodete edasimüügist või kui olete brändi omanik ning otsite usaldusväärset ja tugevat äripartnerit, võtke meiega julgelt ühendust.

Eesti: hulgi@gemer.ee

Soome, Läti, Leedu: export@gemer.ee

Brändidele info@gemer.ee 

Edaspidiseks parimat soovides,
Gemeri müügimeeskond

PIKAAJALINE PARTNERLUS

Oleme ideaalseks pikaajaliseks partneriks brändiomanikele ja tarnijatele, kes soovivad siseneda uutele turgudele ning väärtustavad usaldusväärset ja ausat partnerit oma kaubamärkide turustamiseks ja ülesehitamiseks nii praegu kui ka tulevikus.

Turundus

Kindlustame oma kaubamärkide ja toodete põhjaliku turustamise, kasutades oma kampaaniates erinevaid turundusvõtteid, sealhulgas digitaalseid ja traditsioonilisi meetodeid, mis tagavad selle, et meie brändid äratavad märkimisväärset huvi kõikidel digitaalsetel platvormidel, suurendades seeläbi brändi eksponeerimist.

Müügimeeskond

Meie pühendunud müügimeeskond pingutab, et pakkuda kõigile oma klientidele kõrgetasemelist teenust. Kuna teeme koostööd paljude erinevate müügipunktidega, sealhulgas interneti ilukaupluste, iseseisvate apteekide, apteegikettide, supermarketite ja ilusalongidega, on meie kogenud meeskonnal oskused, et igal võimalikul moel abiks olla.

Ladustamine & logistika

Meie turustusmudel on paindlik ja tõhus, omades ladu ja kontoreid Tallinnas, Eestis. Ladustame, valmistame ette ja tarnime tooteid usaldusväärsete logistikapartneritega otse jaemüüki.